Tydzień Kultury Studenckiej

Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Miejski Dzień Dziecka

Tegoroczne Juwenalia rozpoczniemy z najmłodszymi!

Z całego serca wierzymy, że wszyscy jesteśmy wciąż dziećmi, dlatego też chcemy to uczcić. A jak najszybciej powrócić myślami do najmłodszych lat? Celebrując Dzień Dziecka, oczywiście!

Dzięki Miastu Łomża oraz PWSIiP w Łomży najmłodsi mieszkańcy spędzą wyjątkowy poniedziałek wśród mnóstwa atrakcji, takich jak dmuchane zjeżdżalnie malowanie twarzy oraz symulatory.

Kto z Was już nie może się doczekać? My już chcemy znowu poczuć się tak beztrosko, jak kilka, czy kilkanaście lat temu, dlatego odliczamy dni do 3 czerwca!

Wtorek, 4 czerwca 2019

Nestoralia

Juwenalia i Tydzień Kultury Studenckiej to wydarzenia kierowane do studentów, ale również mieszkańców Miasta i całego regionu. W tym roku wspólnie chcemy Was zaprosić na pierwsze w historii Nestoralia, czyli Juwenalia łomżyński seniorów.

Czekać na Was będą występy lokalnych zespołów, zarówno muzycznych jak i tanecznych, ale także wartościowe porady przygotowane przez naszych pracowników i studentów. Oprócz zabawy na scenie, przygotujemy również stanowiska specjalnie skierowane do starszego grona mieszkańców naszego Miasta. Możecie się spodziewać możliwości zbadania poziomu cukru, ćwiczeń, śpiewów i wielu innych atrakcji.

Przy organizacji wydarzenia współpracujemy z Miastem Łomża oraz organizacjami zrzeszającymi seniorów z Miasta i jego okolic. Gwarantujemy dobrą zabawę i możliwość skorzystania z oferty PWSIiP w Łomży i naszych partnerów.

Środa, 5 czerwca 2019

Wielkie Studenckie Grillowanie

Ciepłe kiełbaski, karkówka i kaszanka – dla całej społeczności akademickiej. Wspólne chwile przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu własnoręcznie przygotowanym przez Samorząd Studencki pozwolą na integrację środowiska, luźne rozmowy i zebranie sił przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną

Studencka środa z Koku Sushi Łomża

Kochacie sushi? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Co powiecie na bufet, z którego będzie mogła skorzystać cała nasza społeczność?
Partner wydarzenia: Koku Sushi Łomża

Let’s Play Together

Podczas Tygodnia Kultury Studenckiej nie zabraknie również rywalizacji. Każdy będzie miał okazję sprawdzić się na wirtualnym boisku bądź torze wyścigowym.

Maraton Fitness

Czwartek, 6 czerwca 2019

Dzień na sportowo

Chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda? W trakcie Tygodnia Kultury Studenckiej znaleźliśmy również miejsce na sportową rywalizację! Kto okaże się lepszy w starciu Studenci vs. Pracownicy? O tym przekonamy się już 6 czerwca!