Strefa Imprez sponsorem strategicznym Juwenaliów!

Po raz kolejny do grona podmiotów współpracujących z łomżyńskimi juwenaliami dołącza Strefa Imprez, która zostaje naszym sponsorem strategicznym.

Strefa Imprez to firma eventowa specjalizująca się w organizacji imprez rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. Działa na terenie całej Polski. Oferuje szeroką gamę atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu na ich imprezach nikt się nie nudzi. Najmłodszym uczestnikom imprez plenerowych firma oferuje dmuchane zjeżdżalnie,  zamki do skakania oraz place zabaw. Starszym natomiast Fun Ball, Byka Rodeo, a także olbrzymią ścianę wspinaczkową.

Strefa Imprez to nie tylko dmuchańce. Imprezy integracyjne to ich żywioł. Na imprezie w stylu COUNTRY kowboje porwą wszystkich uczestników do tańca i przeprowadzą szereg westernowych konkursów. Podczas BIESIADY SZLACHECKIEJ szlachta ukaże kunszt posługiwania się szablą, a egzotyczne tancerki zaprezentują taniec brzucha na imprezie ORIENTALNEJ. Każdy znajdzie coś dla siebie. Większość scenariuszy tworzone jest w oparciu o potrzeby klienta, a jeśli klient nie ma pomysłu na swoją imprezę, firma go znajdzie.

Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na idealne dopasowanie atrakcji do każdego rodzaju imprezy. Chętnie zorganizują festyn dożynkowy, imprezę firmową, piknik integracyjny, lub huczne otwarcie placówki. Powierzając im to zadanie, macie gwarancję udanej zabawy i uśmiechu na twarzach uczestników. Zadba o to wykwalifikowana i doświadczona załoga, która kocha to, co robi.

Pełna oferta naszego sponsora dostępna na stronie internetowej.