OSM Piątnica sponsorem strategicznym Juwenaliów

Niezmiernie miło poinformować nam, że sponsorem strategicznym Juwenaliów Łomża zostaje Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica!

OSM Piątnica to wiodący producent produktów mleczarskich.
Wypracowana w ciągu ostatnich lat pozycja rynkowa firmy, wyraża się najwyższymi udziałami wyrobów pod marką Piątnica w podstawowych kategoriach mleczarskich, takich jak: serki wiejskie, śmietany, serki śmietankowe oraz twarogi. Spółdzielnia wprowadza nowe, nieznane  w Polsce rozwiązania zarówno w obszarze technologii produkcji jak i w kwestiach opakowaniowych, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem i wygodą konsumentów. To z kolei wpływa na ocenę siły i wartość marki, która mieści się w czołowej 50-tce najcenniejszych polskich marek. W ostatnim rankingu Dziennika Rzeczpospolita Spółdzielnia zajęła 10. miejsce w zestawieniu mocy marek – produkty żywnościowe, będąc drugą najsilniejszą marką z branży mleczarskiej. Piątnica szczególnie wysoko plasuje się na liście marek cieszących się największą lojalnością klientów, zajmując 13. miejsce w ogólnym zestawieniu, w tym pierwszą pozycję wśród marek mleczarskich.

Produkty OSM Piątnica oprócz estetycznych opakowań i innowacyjnych rozwiązań technologicznych wyróżniają sie przede wszystkim naturalnym składem. To dzięki temu Piątnica cieszy się uznaniem konsumentów, wytycza nowe standardy i kierunki rozwoju branży mleczarskiej. Wszystko to sprawiło, że Piątnica jest postrzegana z jednej strony jako marka innowacyjna, a z drugiej  – jako przyjazna i będąca w zgodzie w z tradycyjnymi wartościami. Jest jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm mleczarskich w Polsce.

Wśród produktów oferowanych przez OSM Piątnica możemy znaleźć m.in. serki wiejskie, śmietany, mleko, serki, jogurty, twarogi, produkty bez laktozy i kefiry. Pełna oferta naszego sponsora na stronie: http://piatnica.com.pl/produkty#1. Zachęcamy do spróbowania produktów z Piątnicy! Warto! 🙂