Studenci vs. pracownicy? Sprawdź kondycję swojego wykładowcy!

W czwartek 6 czerwca będziecie mieli niepowtarzalną okazję by kibicować studentom bądź pracownikom w starciu na boisku piłkarskim. Chociaż na uczestników czekają pamiątkowe medale, to w duchu sportowej rywalizacji każdy będzie chciał pokazać wyższość swojego zespołu.

Na boisku przy ul. Katyńskiej przyjdzie zmierzyć studentom reprezentowanym przez Samorząd Studencki i koła naukowe oraz pracownikom w tym wykładowcom, pracownikom administracyjnym i reprezentantom władz Uczelni.

Wydarzenie ma na celu promować zdrowy styl życia oraz pokazać, że każdy z nas, pomimo wieku, może i nawet powinien regularnie uprawiać sport.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia boiska przy ul. Katyńskiej 3 by wspierać swój zespół w walce o końcowy sukces. Na pewno na boisko czeka nas wiele sportowych emocji!